Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kliniska Wielkie. Dom otoczony jest nowymi domami, co tworzy ładne i spokojne otoczenie.
Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, przedsionek, toaleta oraz garaż.
Na piętrze są trzy pokoje, garderoba, łazienka, korytarzyk oraz mały stryszek na przechowywanie rzeczy sezonowych. Z dwóch mniejszych pokoi jest wyjście na wspólny balkon.
Inwestycja jest już zakończona i dom jest gotowy do zamieszkania, posiada osobną księgę wieczystą na grunt o powierzchni 385m2.
Bliźniak wykonany jest w standardzie developerskim, z ogrzewaniem podłogowym na parterze i w łazience na piętrze, a w sypialniach i garażu ogrzewanie z grzejników panelowych. Jest piec gazowy z zamkniętą komorą spalania Vissman, a ściany nośne mają grubość 24 cm, ocieplenie 20 cm styropianu grafitowego. W międzybudynkowej ścianie są dwie warstwy 18 cm muru i 5 cm styropianu. Okna są trzyszybowe i pochodzą od firmy OKNOPLAST, a w salonie istnieje możliwość podłączenia kominka. Tynki są maszynowe i gipsowe, a drzwi zewnętrzne są bezpieczne. Brama garażowa jest segmentowa na pilota, ocieplona i pochodzi od HORMANN. Istnieją również rozprowadzone instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Dach jest ocieplony pianą poliuretanową o grubości 25 cm, a strop poddasza wełną mineralną o grubości 20 cm.
Zewnętrzne zagospodarowanie obejmuje wyrównany teren. Media: prąd, gaz, woda i kanalizacja, są dostępne. Nieruchomość znajduje się w pobliżu lasu i jest idealnym miejscem dla osób ceniących spokój i ciszę po pracy, jednocześnie będąc w odległości zaledwie 15 minut od centrum Szczecina.
Zapraszam na prezentacje.