Lokal użytkowy w stanie deweloperskim usytuowany w nowo wybudowanej kamienicy w okolicy Pl. Orła Białego.W najbliższej okolicy lokale mieszkalne wynajmowane przez obcokrajowców. Lokal do zaadaptowania na każdą działalność. Jednak z uwagi na lokalizację i uwarunkowania techniczne najlepiej nadaje się się na działalność gastronomiczną. W okresie letnim istnieje możliwość wystawienia ogródka o powierzchni około 80m2. Lokal do pełnej adaptacji przez najemcę. Wynajmujący deklaruje gotowość partycypacji w kosztach adaptacji lokalu do kwoty max. 40 tyś zł. Czynsz najmu jest wartością netto i podlega negocjacji. Dodatkowe warunki zawarcia umowy do ustalenia w drodze negocjacji z wynajmującym.
Niniejsze informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń sprzedającego (wynajmującego)i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa - zalecamy ich osobistą weryfikację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.