Opis nieruchomości
Oferujemy na wynajem nieruchomość z przeznaczeniem na różnego rodzaju usługi, w tym biurowe, handlowe czy medyczne. Obiekt jest zlokalizowany na terenie kompleksu budynków przy ul. Przestrzennej 4 w Szczecinie, gdzie w sąsiedztwie znajdują się Kluby Jachtowe, Lotnisko Aeroklubu Szczecińskiego oraz Apartamenty Victoria.
Powierzchnia przedmiotu najmu wynosi 207,93 m2 i została przez poprzedniego najemcę podzielona na kilka mniejszych pomieszczeń z różnymi funkcjami: recepcję, pomieszczenia socjalne, techniczne oraz gabinety rehabilitacji i medyczne. Obecny podział pomieszczeń można zmienić w zależności od potrzeb przyszłego Najemcy. Istnieje możliwość przystosowania go tak, aby spełniał jego oczekiwania. Aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dla tego obrębu przewiduje między innymi funkcje administracji, edukacji, sportu, rekreacji, turystyki, gastronomii, handlu, motoryzacji.
Kalendarium i opłaty:
- Termin wydania - od 1.09.2023.
- Okres trwania umowy - przynajmniej 12 miesięcy - preferowany 5 lat.
- Miesięczny czynsz za przedmiotu najmu wynosi 12 000 zł netto do negocjacji.
- Kaucja zabezpieczająca zwrotna po zakończeniu umowy najmu - jednomiesięczna.
Dodatkowe koszty utrzymania:
- energia elektryczna - refaktura.
- wod - kan - refaktura.
- opłaty lokalne - refaktura.
- paliwo gazowe - umowa podpisywana bezpośrednio z PGNiG przez Najemcę.
- wywóz nieczystości - umowa podpisywana bezpośrednio z Remondis przez Najemcę.
Atuty:
- cały teren wokół nieruchomości monitorowany 24/7.
- bezpłatny parking dla Najemcy oraz jego klientów.
- kawiarnia z funkcją bistro czynna przez 7 dni w tygodniu na terenie kompleksu.
- dogodny dojazd z Centrum Szczecina środkami komunikacji miejskiej.
- szybki wyjazd na autostradę A6 i drogę ekspresową S3.
- niczym nieograniczony dostęp do nieruchomości przez 24/7.
W przypadku jakichkolwiek pytań - pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację oraz do bliższego zapoznania się z ofertą.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.