Opis nieruchomości
Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie zlokalizowane na Starym Mieście w Stargardzie o powierzchni 55 m2.
Jest to świeżo zrobiona adaptacja poddasza znajdująca się na 4 piętrze. Wykonano wymianę wszystkich instalacji (wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, grzewczej), poprowadzono nowe przewody telewizyjne i internetowe oraz porządnie docieplono mieszkanie.
Poddasze skłąda się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletę oraz dużej antresoli. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.
Koszt czynszu to 400zł, obejmuje on ogrzewanie i wodę z sieci miejskiej.
Bogato rozbudowana infrastruktura.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: sklepy, galeria handlowa, szkoła, przedszkole, żłobek, p;iękny park, przychodnia, poczta, oraz parkingi.
Zapraszamy do umówienia prezentacji.
Opiekun oferty
Małgorzata Maślankiewicz
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.