Opis nieruchomości
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na Niebuszewie. Mieszkanie z racji lokalizacji świetnie sprawdzi się zarówno inwestycyjnie jak i na własne cele mieszkaniowe.
Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze 10 piętrowego bloku z 2 windami.
Do mieszkania przynależy piwnica. Powierzchnię około 37mkw tworzą 2 rozkładowe pokoje, kuchnia z oknem oraz łazienka. Z dużego pokoju wyjście na mały balkon.
Mieszkanie po wymianie wszystkich instalacji, kuchnia zostanie wyposażona w indykcję i niezbędne sprzęty oraz meble.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz przy jednej osobie wynosi około 300zł. Dodatkowo płatny prąd.
Nieruchomość bez problemu mogą zakupić również osoby zza granicy.
Pod blokiem bezpłatne miejsca parkingowe, sklepy, pizzeria oraz komunikacja miejska.
Zadzwoń już dziś, zapraszam serdecznie na prezentację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.